ODALAR

26 Triple oda, 12 French oda, 8 Tween Bed, 4 Corner Suit oda, 1 Kral Dairesi ve 1 Balayı odası bulunan tesisimizde toplam oda sayımız 52’dir.

• Standart oda (Triple – Double )

Çift kişilik ve tek kişilik yatak, merkezi klima (belirli saatlerde) , uydu tv yayını, tv den müzik yayını, direkt telefon, banyoda telefon, mini bar, WC, duş, saç kurutma makinesi, dijital kasa, balkon mevcuttur. Tüm odalar halı kaplıdır. 35 m2 kullanım alanına sahiptir.

• Suit Oda

Yatak odası ve oturma odası olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Standart odalardan farklı olarak daha geniş yaklaşık olarak 70m2’dir. Odalarda 2 balkon, 2 Tv, 2 telefon, 2 minibar, daha geniş banyo ve banyoda niş bulunmaktadır.

• Balayı Suiti

Balayı çiftlerimiz için özel ve lüx donanımlı hazırlanan odamızda odayı iki kısma ayıran led aydınlatmalı paravan bulunmaktadır. Oda içerinde birçok çeşit alkolsüz içeceklerin bulunduğu özel bir bar mevcuttur. Odanın oturma kısmında lüx oturma grubu ve son teknoloji büyük Led Tv bulunmaktadır. Oda içerinde büyük bir jakuzi mevcuttur.Yerler lüx laminant parke ile kaplıdır. Odada King Size yatak bulunup örtüleri işlemeli lüx satendir.Yatak başlıklarında özel led aydınlatma bulunmaktadır. Aynı şekilde bornoz ve terliklerde özel olarak misafirlerimize sunmaktayız. Ayrıca büyüleyici Sapanca Ormanları ve Göl manzaralı geniş bir terası bulunmaktadır. Oda genişliği yaklaşık olarak 95m2’dir.

• Kral Dairesi

Vip misafirlerimiz için özel olarak hazırlanan odamız 2+1 daire şeklindedir. Oda 2 çift kişilik yatak odası ve 1 adet oturma odasından oluşmaktadır.Yerler lüx laminant parke ile kaplıdır. Oda içerisinde birçok çeşit alkolsüz içeceklerin bulunduğu özel bir bar mevcuttur. Ayrıca yatak odalarında birer adet minibar bulunmaktadır. Biri duşlu, diğeri hidroforlu küvet olmak üzere 2 adet banyo ve Wc bulunmaktadır. Oda aydınlatması ekstra olarak özel led aydınlatma sistemi ile sağlanmaktadır. Her iki odadan girişi bulunan büyüleyici Sapanca Ormanları ve Göl manzaralı geniş bir terasa sahiptir. Oda genişliği yaklaşık olarak 95 m2’dir.

 

 çift kişilk oda 
 çift kişilk oda 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 Balayı Suit 
 Balayı Suit 
 Balayı Suit 
 Balayı Suit 
 Balayı Suit 
 Balayı Suit 
 Balayı Suit 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 2. Yatak Odası 
 Kral Dairesi 2. Yatak Odası 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 
 Kral Dairesi 
 Suit Oda 
 Suit Oda