YİYECEK VE İÇECEK ÜNİTELERİ

ANA RESTAURANT

Ana Restaurant'ta her sabah soğuk ve sıcak birçok lezzetin olduğu zengin bir kahvaltı büfesinin tadına varabilirsiniz. Hafta içi 07:00 ile 10:30 arası hafta sonları ise 11:00'a kadar sizi bekliyoruz.

130 kişilik kapalı alan 80 kişilik açık alana sahip Ana Restaurant’ımızda günlük gazetenize göz atarken portakal suyu ve bir bardak çay ile hamur işlerimizden tadabilirsiniz. Taze kahve ve vitamin dolu meyveler ise, size gün için gerekli olan enerjiyi verecektir ve güne mükemmel bir başlangıç yapacaksınız.

Gün içinde ve akşam, açık büfemizin olmadığı zamanlarda, yerel ve uluslararası lezzetlerden oluşan A la carte mönümüzden seçim yapabilirsiniz.

AÇILIŞ SAATLERİ

KAHVALTI 07:00 - 10:30 Hafta içi
07:00 - 11:00 Hafta sonu

ÖĞLE YEMEĞİ 12:00 - 14:30

AKŞAM YEMEĞİ 19:00 - 21:30

 

A LA CARTE RESTAURANT

A la Carte Restaurant & Bar'da panoramik Sapanca Gölü ve yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz doğa manzarası eşliğinde, rafine lezzetlerle bir Sapanca gecesi yaşayın.

Otelin en tepesinde, muhteşem bir manzaraya açılan dış mekanı ile A la Carte Restaurant & Bar'da, Sapanca Gölü’nün esitisiyle sizi ferahlatırken, yerel ve uluslararası mutfaklardan en iyi örnekler ile bir lezzet şöleni yaşatıyor.

İki kişilik özel bir akşam yemeği, iş partnerlerinin ağırlanması ya da iş çıkışı bir şeyler içmek içip rahatlamak için A la Carte Restaurant & Bar en uygun ortamı sunuyor.

Aynı zamanda 150 kişilik özel davet , balo , gala yemeği ve 250 kişiye kadar kokteyl organizasyonu yapabilir özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz .

AÇILIŞ SAATLERİ

RESTAURANT 12:00 - 23:00